SohbetSamsun.Net Paylaşım Platformu

Genel Sohbet Odaları

Başlatan SpOoNeR, Oca 21, 2021, 07:28 ös

« önceki - sonraki »

SpOoNeR

Her ne kadar aksini söyleyen olsa da türkiye muhafazakar bir camia. Bu toplumda biroldukça konunun ortalık yerde konuşulması, bazı muhabbetlerin yapılması, özellikle hanımefendilerın bazı kıyafetleri giymesi, bazı kelimeleri kullanması hep kısıtlanmıştır. Arasında yaşamış olduğumız camia hep bizlere sınırlar koymuştur. Hepimiz biroldukça şeyi merak ederiz, konuşmak isteriz ama hep 'burası yeri değil' uyarsıcaklıkyla karşılaşırız. örneğin genç bir insan evlilik yaşamıyla ilgili bir konuyu merak etse, bunu evli tanıdıklarına sorsa muhtemelen ayıplanır ve susturulur. 

 Siz de meraklı biriyseniz, yeni insanlarla tanışmaya, onların hikayelerini dinlemeye meraklıysanız, kendinize ve karşınızdakine bir sınır koymuyorsanız, internetteki doyasıya süresiz sohbet siteleri tam size gore. Müddetsiz söyleşi imkanı veren sitelerde ille bir seviye ve nitelik takıntsıcaklıkna girmeden, reel hayatta kültürel zorlamalar, ayıp ve yasak şeklinde kavramlar sebebiyle konuşulamayan konuları mevzuşabilir, gerçek hayatta hiç yapamayacağınız muhabbetleri yapabilirsiniz. 
sohbet
sohbet
sohbet
adana sohbet
izmir sohbet
istanbul sohbet
sohbet
sohbet siteleri
sohbet sitesi
sohbet
sohbet
sohbet odaları
sohbet
sohbet
sohbet
mobil sohbet
sohbet
gabile sohbet
yetişkin sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
ege haberleri
sohbet
irc forumlari

Farklı konuların konuşulduğu, doğabilecek problemlerın önceden tespit edilerek önlendiği doyasıya müddetsiz sohbet odaları, hakaret, kötü söz ve küfürleri de çok farklı filtreler kullanarak engelliyor. Türkiye'den ve dünyanın birfazlaca yerinden kullanıcı, kendi gerçek kimliğini açıklamak zorunda kalmadan, güvenle ve keyifle söyleşi edip hayatlarındaki monotonluğu aşıyor. Doyasıya süresiz sohbet odaları sitelerinde, mevzu sınırı olmadığı benzer biçimde, fizyolojik sınırlar da bulunmuyor. Türkiye'nin ve dünyanın biroldukca yerinden kullanıcının bulunmuş olduğu sitelere girip,  farklı kültürlerden, farklı coğrafyalardan insanlarla hiç konuşulamayanları konuşup müddetsiz sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.